Vegan sport club

Brigáda na statku Život bez krutosti

Zveme vás na letošní třetí brigádu na statku pro azylová zvířata Život bez krutosti.

Ve dvou se to lépe táhne, ale co když nás bude deset a víc…? To se teprve udělá kus práce! Posílíš tělo, ducha a ten pocit z dobře vykonané práce, ten je k nezaplacení. 🙂

Brigáda bude zaměřena na úklidu všech chlívků, zahrady a příbytků a stavbu ohrady.

DOPRAVA: vlakem z Prahy hl. nádr. v 7:06 do zastávky Hořice v Podkrkonoší, kde nás vyzvedne Hanka, majitelka statku. Pokud plánujete cestu vlakem, prosím, DEJTE VĚDĚT, že vás má Hanka vyzvednout (stačí napsat dolů do diskuze). Pokud plánujete přijet autem a budete mít v autě prázdné místo, napište prosím do události odkud vyjíždíte a pokusíme se vám najít spolucestující.

JÍDLO: Hanka vaří super guláš nebo polívku nebo těstovinky s omáčkou nebo jinou vegan dobrůtku, olizujem se až za ušima. Pokud chceš, vem si klidně nějakou dobrotu s sebou, pošérujem.:)

Prosím, respektuj charakter akce, pokud si berete jídlo s sebou, prosím, jen veganské. Děkujeme.

Vážíme si vaší pomoci. Vzhledem k tomu, že na farmě je hodně zvířat včetně psů, prosím, nechte vaše čtyřnohé kamarády doma, abychom se samou lásko nepokousali..) Děkujeme.
Tým Vegan sport clubu a obyvatelé statku.

Brigáda na statku Život bez krutosti