Vegan sport club

Vegan sport club camp 2020

Rádi bychom Vás pozvali na Vegan sport club Camp 2020! Ve dnech 9.-12. července 2020 se sejdeme v nádherné přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko. Čekají nás čtyři dny plné sportu a tréninků vedených profesionálními vegan trenéry, zábavy i vzdělání, vegan jídla, a to všechno v jedné z nejhezčích českých přírodních lokalit. ♒︎

♒︎ Pro přihlášení prosím pošlete e-mail s předmětem PŘIHLÁŠKA a vaším jménem v textu e-mailu na: kemp@vegansportclub.cz
Obratem obdržíte platební údaje k uhrazení zálohy. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy. ♒︎

V_ KOSTCE:

_ Kdy:
9.-12. července 2020 (příjezd čtvrtek odpoledne, odjezd neděle odpoledne)

_ Cena:
4490,- pro přihlášené (zaplacením zálohy 1000,- do 29.2. 2020)
4990,- plná cena
(Vegan sport club Camp je nezisková a nevýdělečná akce. Je pro nás formou aktivismu. Nikdo z trenérů ani z organizátorů nepobírá žádnou finanční odměnu.)

_ Kde:
SportLife hotel Rumburk

_ Ubytování:
na pokojích s vlastním sociálním zařízením, 2-3 lidi na pokoji

_ Strava:
plná penze, veganská strava přizpůsobená sportovní zátěži (strava restauračního typu) – od roku 2019 výrazně změněna. Komu to bude málo, přímo v areálu je také možnost dát si veganskou pizzu.

_ Pro koho:
doslova pro každého, bez ohledu na kondici, věk, nebo zkušenosti se sportem. Děti jsou na kempu vítány, ale pouze s doprovodem dospělé osoby. Zvířata jsou vítána také, hotel však jejich přítomnost podmiňuje příplatkem 500 Kč za zvíře. Akce není určená pouze pro vegany / vegetariány. Jsme skupina pozitivních lidí a vítáme každého, kdo si chce zacvičit / něco se o rostlinné stravě dozvědět.

_ Program:
– minimálně 4 tréninkové bloky denně /účast na trénincích je samozřejmě dobrovolná/
* večerní odborné přednášky
* večerní táborák s kytarami
* zážitková hra
a spousta překvapení..

_ Jazyky:
Vzhledem k tomu, že rozšiřujeme naše řady o špičkové zahraniční trenéry, budou lekce street workoutu, silového tréninku a bojových sportů v angličtině. Zbytek lekcí bude v jazyce českém.

_ Trenéři:

Zahraniční hosté:
* Kalistenika / street workout – Matthias Kegelmann, německý šampion a mistr posilování s vlastní vahou
* Bojové sporty – Kamil Siemaszko, polský šampion v muai thai

Trenéři Vegan sport clubu:
* Akrojóga – Terezka Yoga a Luboš Murdoch
* Jóga – Terezka Yoga
* Street dance a break dance – Sweemo
* Zdravotní tělocvik a napravování disbalancí – Filip Berka
* Pohybové hry, regenerace – Tomáš Kavka

…a další:

* nezapomínáme ani na vzdělání, každý večer nás proto čekají tematické přednášky ze světa výživy, aktivismu
* už neopominutelnou součástí kempu bude i celodenní zážitková hra

Během dne k dispozici hřiště na beach volejbal, fotbal atd.
Přímo v areálu se nachází koupaliště čtyřicet krát padesát metrů, sauna a vířivka pro regeneraci a samozřejmě ohniště pro večerní táborák.

Vegan sport club camp 2020