Vegan sport club

Brigáda na statku Život bez krutosti

Sobota 23. března 2019 v 10:00 až 18:00

Ve dvou se to lépe táhne, ale co když nás bude deset a víc…? To se teprve udělá kus práce! Posílíš tělo, ducha a ten pocit z dobře vykonané práce, ten je k nezaplacení. 🙂

Zveme vás na první jarní brigádu na statku pro azylová zvířata Život bez krutosti.

Brigáda bude zaměřena na úklidu všech chlívků, zahrady a příbytků, vyklízení prostor pro králičí výběh, zpevňovaní plotů…prostě celková příprava na jaro.

SRAZ: v 10 hod. na statku.

PROGRAM:

10 – 13 brigáda

13 – 13:30 oběd

13:30 – 16:30 brigáda

16:30 – 18:00 společná večeře 🙂

DOPRAVA: vlakem z Prahy hl. nádr. v 7:06 do zastávky Hořice v Podkrkonoší, kde nás vyzvedne Hanka, majitelka statku. Pokud plánujete přijet autem a budete mít v autě prázdné místo, napište prosím do události odkud vyjíždíte a pokusíme se vám najít spolucestující.

Prosím, respektujte charakter akce, pokud si berete jídlo s sebou, prosím, jen veganské. Na statek nesmí žádní cizí zvířata. Děkujeme.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

Tým Vegan sport clubu a obyvatelé statku.

Brigáda na statku Život bez krutosti